Styčná kancelária SR pre výskum a vývoj v Bruseli

ERA PORTÁL SLOVENSKO

MSCA Postdoctoral fellowship: ponuka KU Leuven ako hostiteľskej organizácieMSCA Postdoctoral fellowships (MSCA PF) sú určené pre výskumných pracovníkov, ktorí majú doktorát a chcú získať nové zručnosti prostredníctvom tréningu a medzinárodnej, interdisciplinárnej a medzisektorovej mobility. O individuálne granty sa môžu uchádzať vynikajúci výskumní pracovníci, ktorí plánujú svoj výskum vykonávať v akademickom i súkromnom sektore.

Záujemcovia o MSCA PF si môžu podať svoju projektovú žiadosť v spolupráci s univerzitou KU Leuven, ako hostiteľskou inštitúciou, na ktorej budú počas trvania grantu realizovať svoj výskum. KU Leuven patrí medzi popredné európske univerzity a ponúka pre všetkých záujemcov prvotriedne výskumné prostredie a tiež rozsiahlu podporu nádejným uchádzačom vo všetkých oblastiach výskumu.

Záujemcovia sú pozvaní na bezplatnú online Master Class, ktorá sa uskutoční 25. mája 2021. Master Class je zameraná na zoznámenie sa s KU Leuven a zahŕňa tiež dôležité rady a odporúčania pre písanie projektových návrhov.

Podrobné informácie nájdete na webovej stránke: www.kuleuven.be/eu/msca-if.

Zdroj: KU Leuven, zverejnené 12.4.2021, slord