Styčná kancelária SR pre výskum a vývoj v Bruseli

ERA PORTÁL SLOVENSKO

Digital Excellence Forum: ICT Proposers’ Day 2019


Začiatok: 19. 09. 2019 00:00

Koniec: 20. 09. 2019 00:00

Miesto konania: Helsinki

Štát: Fínsko
                         <img src=ICT_Proposers_day.jpeg style=“vertical-align: middle;“ width=“450″ />

V dňoch od 19. do 20. septembra 2019 sa pod záštitou fínskeho predsedníctva v Rade EÚ uskutoční kľúčové podujatie pre oblasť informačných a komunikačných technológií, ktoré pripravuje DG CONNECT. Ide o podujatie s názvom Digital Excellence Forum @ ICT Proposers’ Day 2019.

 

Miestom konania tohto medzinárodného fóra budú Helsinki v Messlegrojuukeskus centre.

 

Podujatie ponúkne jedinečnú príležitosť pre diskusiu a prezentácie o kľúčových politických iniciatívach, ktoré posilnia procesy digitálnej transformácie európskeho priemyslu a spoločnosti. Cieľom podujatie je tiež poukázať na to, akým spôsobom prispieva výskumno-inovačná agenda EÚ k podpore digitálnych trendov.  

 

Časť podujatia ponúkne konferenciu o digitálnych politikách EÚ v podaní popredných odborníkov v tejto oblasti.

 

Účastníci budú oboznámení s výzvami a témami pracovného programu Horizont 2020 v oblasti Informačné a komunikačné technológie (IKT) so zameraním na výzvy plánované na rok 2020. Dôležitým aspektom podujatia bude poskytnutie networkingového priestoru pre nadväzovanie kontaktov medzi profesionálmi aj nadšencami v oblasti IKT.

 

Registrácia je teraz otvorená (uzávierka v stredu 18/9/2019). Pre viac informácií odporúčame sledovať oficiálnu webstránku podujatia tu. Bližšie informácie nájdete aj na Twitteri pod heslami @DSMeu a #ICTPropDay.

Pridať do Google Calendar