Styčná kancelária SR pre výskum a vývoj v Bruseli

ERA PORTÁL SLOVENSKO

Energy Transition – The Pathway Towards a Low-Carbon Europe


Začiatok: 27. 11. 2018 00:00

Koniec: 29. 11. 2018 00:00

Miesto konania: Brusel

Štát: Belgicko
Norwegian University of Science and Technology (NTNU) v spolupráci s European Energy Research Alliance (EERA) vás pozývajú na workshop Energy Transition – The Pathway Towards a Low-Carbon Europe.

Podujatie sa uskutoční dňa 27. novembra 2018 od 14:00 do 18:00 hod. na adrese Norway House, Rue Archimede 17, Brusel.

Workshop ponúkne príležitosť viesť diskusiu o smerovaní k nízkouhlíkovým energetickým systémom. Diskusia bude zameraná na integrované energetické systémy, s ktorými sa budeme pravdepodobne stretávať v budúcnosti, ako aj na dôležitosť úlohy spotrebiteľov. Workshop spojí politických predstaviteľov EÚ, zástupcov medzinárodnej akademickej obce a podnikateľský sektor.

Medzi rečníkov s potvrdenou účasťou patria: Juraj Nociar (Európska komisia, vedúci kabinetu komisára Maroša Šefčoviča), José Cotta (Európska komisia, vedúci oddelenia Advancing Energy Production, DG RTD), Haitze Siemers (Európska komisia, vedúci oddelenia New energy technologies, innovation and clean coal, DG Energy), Nils Rokke (predseda EERA, EVP Sustainability SINTEF), Luciano Martini (koordinátor EERA Smart Grids Joint Programme, RSE), Monika De Volder (Energy Team Leader, BEUC) a Steven A. Gabriel (profesor, University of Maryland).

Po ukončení workshopu bude nasledovať networkingová recepcia.

Viac informácií:

Pridať do Google Calendar