Styčná kancelária SR pre výskum a vývoj v Bruseli

ERA PORTÁL SLOVENSKO

European Funding Academy


Začiatok: 05. 02. 2019 00:00

Koniec: 08. 02. 2019 00:00

Organizátor: Europa Media

Miesto konania: Viedeň

Štát: Rakúsko
Celý životný cyklus projektu EÚ v oblasti výskumu a inovácií od koncepcie návrhu až po záverečnú správu, to je „Európska akadémia financovania“ (European Funding Academy).

Zúčastnite sa zimnej edície Európskej akadémie financovania, ktorú pripravuje spoločnosť Europa Media a získajte praktické informácie o výskumných a inovačných projektoch EÚ, získajte praktické poznatky o tom, ako predkladať konkurenčné návrhy projektov a efektívne riadiť projekty v rámci programu Horizont 2020.

PREČO?

  • Školitelia spoločnosti Europa Media sú skutoční projektoví manažéri, koordinátori a finanční administrátori 15 úspešných projektov Horizont 2020 – poskytujú poradenstvo založené na ich každodenných skúsenostiach;
  • Prostredníctvom praktických príkladov a workshopov, Europa Media je spoločnosť, ktorá poskytne jasné a zrozumiteľné vysvetlenie a odpovede;
  • Europa Media je popredným poskytovateľom kurzov praktického vzdelávania v oblasti rozvoja a realizácie projektov EÚ v oblasti výskumu a inovácií.

ČO?
Ide o 4-dňový intenzívny kurz, ktorý vám pomôže vytvoriť konkurencieschopnejšie návrhy v rámci výziev programu Horizont 2020 a efektívne spravovať svoje projekty.

Európska akadémia financovania poskytuje úplný prehľad o výskumných a inovačných programoch EÚ na roky 2014 – 2020 (okrem programu Horizont 2020 existujú aj iné zdroje financovania) a čerpá z poznatkov získaných z:

  •     Výziev Horizont 2020 na roky 2014 – 2018;
  •     Desiatok víťazných vrátane stratených návrhov s približne 30% úspešnosťou; a
  •     Nedávno financovaných projektov Horizont 2020 vrátane predložených správ.

Viac informácií:

Pridať do Google Calendar