Styčná kancelária SR pre výskum a vývoj v Bruseli

ERA PORTÁL SLOVENSKO

Granty MSCA Postdoctoral fellowship a vedecké spolupráce medzi Slovenskom, Českom a Francúzskom


Začiatok: 06. 02. 2024 10:00

Koniec: 06. 02. 2024 12:00

Typ podujatia: Webinár

Organizátor: Národné kontaktné body pre MSCA v SR, ČR a FR

Miesto konania: online
Národné kontaktné body pre MSCA v SR, ČR a FR vás pozývajú na webinár k téme Granty MSCA Postdoctoral fellowship a vedecké spolupráce medzi Slovenskom, Českom a Francúzskom, ktorý sa uskutoční 6. februára 2024, v čase od 10:00 do 12:00 hod.

Podujatie je organizované v spolupráci s francúzskymi veľvyslanectvami na Slovensku a v Českej republike.

Dozviete sa  o grantoch MSCA Postdoctoral Fellowships a ERA fellowship, ale aj nástroja Hubert Curien Partnerships a podporiť ich využívanie na financovanie spolupráce medzi Slovenskom a Francúzskom alebo Českou republikou.

Ste už zapojení do výskumných a vzdelávacích partnerstiev s Českou republikou a/alebo Francúzskom a chceli by ste ich rozvíjať? Chceli by ste absolvovať postdoktorandské štúdium v jednej z týchto dvoch krajín? Chceli by ste vo svojom laboratóriu hostiť českého alebo francúzskeho postdoktoranda?

Počas webinára poskytneme aj tipy pre postdoktorandov, aby si našli hostiteľskú inštitúciu, a pre inštitúcie – aby prilákali zahraničných postdoktorandov. Držiteľ grantu MSCA bude hovoriť o svojich skúsenostiach, vplyve grantu na jeho kariéru a poskytne praktické rady pre uchádzačov.

Registrácia je bezplatná, ale povinná: linka na registračný formulár

https://www.horizon-europe.gouv.fr/form/inscript-webinaire-inform-event-ACSU

Pre viac informácii kontaktujte MSCA-NCP

16. 1. 2024, zur

Pridať do Google Calendar