Styčná kancelária SR pre výskum a vývoj v Bruseli

ERA PORTÁL SLOVENSKO

Medzinárodné fórum pre udržateľnú mobilitu v Portugalsku


Začiatok: 17. 05. 2019 10:30

Koniec: 17. 05. 2019 17:00

Miesto konania: Entroncamento

Štát: Portugalsko
Dovoľujeme si dať do Vašej pozornosti jednodňovú konferenciu pod názvom „HYDROGEN-BASED EMISSION-LESS MOBILITY SOLUTIONS- International Sustainable Mobility Forum“, ktorá sa uskutoční dňa 17. mája 2019.

 

Hostiteľmi podujatia sú Národné železničné múzeum a región Medio Tejo v Portugalsku. Cieľom  konferencie je preskúmať príležitosti pre prechod mestského transportu na vodíkové palivo, s tým súvisiace skladovanie a využívanie prebytkovej energie z obnoviteľných zdrojov.

 

Medzinárodné fórum pre udržateľnú mobilitu sa uskutočni v rámci EU Green Week 2019 a bude zorganizované v spolupráci s FCH JU Európskej komisie, Hydrogen Europe, HyER, CNH2Corvers – Procurement Services.

 

Podujatie je taktiež súčasťou Energy days podporujúcich prechod k čistej energii v rámci série podujatí EU Sustainable Energy Week 2019.

 

Nezmeškajte príležitosť získať informácie z prvej ruky o replikácii riešení a stratégií týkajúcich sa vodíka. Príďte a zapojte sa do diskusie s expertami, dizajnérmi, odborníkmi, výskumníkmi a politickými predstaviteľmi.

 

V prípade ďalších otázok neváhajte kontaktovať p. Kamilu Olchowicz:  kamila.olchowicz@irradiare.com

 

Twitter: #H2Mobility

 

Všetky informácie o podujatí nájdete na tu.

 

Pridať do Google Calendar