Styčná kancelária SR pre výskum a vývoj v Bruseli

ERA PORTÁL SLOVENSKO

Nový ročník súťaže CEE Startup Voucher sa otvára 18.6.2024 webinárom


Začiatok: 18. 06. 2024 15:00

Koniec: 18. 06. 2024 17:00

Typ podujatia: Webinár

Organizátor: CEE Startup Network

Miesto konania: Online

Štát: Slovensko
V rámci štvrtého ročníka programu CEE Startup Voucher sieť startupov organizuje webinár s hlavnou prednáškou o tom, ako prejsť od počiatočného úspechu k rozšíriteľnému rastu.

Po prednáške budete mať možnosť dozvedieť sa viac o skúsenostiach minuloročných súťažiacich a klásť otázky týkajúce sa zapojenia do programu CEE Startup Voucher 2024.

Po úspešnom minulom ročníku súťaže, kde sa prihlásilo takmer 100 startupov z viac ako 20 krajín sa tento rok CEE Startup Voucher vracia opäť a väčší. Všetko dôležité sa dozviete na webinári 18. júna 2024.

Ak ste začínajúci podnikateľ alebo spoločnosť s inovatívnym nápadom, pridajte sa a získajte až 25 000 EUR a služby na mieru.

Registračný formulár: https://shorturl.at/mTtfv

CEE Startup Voucher je program na podporu podujatí a aktivít pre inovatívne a škálovateľné podniky s potenciálom globálnej expanzie.

CEE Startup Network je sieť startupov spájajúca tri hraničné regióny v Česku, Poľsku a na Slovensku, ktorá vďaka jej prístupu zdola nahor vytvára nové príležitosti pre startupy, a tak prispieva k budovaniu inovačného ekosystému s medzinárodným dosahom.

Viac informácií: https://shorturl.at/vWN5W

Zverejnené 12.06.2024, slord

Pridať do Google Calendar