Styčná kancelária SR pre výskum a vývoj v Bruseli

ERA PORTÁL SLOVENSKO

Renexpo – Brokerage Event in the field of renewable energies and energy efficiency in buildings and industry


Začiatok: 18. 11. 2015 09:00

Koniec: 20. 11. 2015 18:00

Organizátor: InPULSE

Miesto konania: Bukurešť

Štát: Rumunsko
RENEXPO® South-East Europe sa zaoberá všetkými otázkami súvisiacimi s obnoviteľnými zdrojmi energie, ako aj s energetickou efektívnosťou v budovách a v priemysle. Medzi diskutovanými témami budú obnoviteľné zdroje energie a decentralizovaná výroba energie, energetická účinnosť a inteligentné budovy, bio-energia, rovnako ako zelené služby.

Súčasťou RENEXPO® SOUTH-EAST EUROPE bude aj prvý ročník Medzinárodného summitu o energetickej efektívnosti pre priemyselný a stavebný sektor v Rumunsku. Mnohé národné ako aj medzinárodné firmy spolu s celým obchodným reťazcom (výrobcovia, spracovávatelia, poskytovatelia služieb, oblasť vzdelávania a výskumu atď.), sú schopné spoločne pokryť najrelevantnejšie energetické nároky.

RENEXPO – Brokerage Event je organizované spoločnosťou InPULSE Partners SRL / PRO SME BISNET a Bayern Innovativ v mene  Enterprise Europe Network. PRE SME BISNET – InPULSE Partners SRL je uzlom Enterprise Europe Network v Južnom Rumunsku rovnako ako Bayern Innovativ v Bavorsku. Všetky kontaktné miesta Enterprise Europe Network informovali o udalosti medzi svojimi klientami, a spolupracovali aj pri vytváraní najlepších možnosti hľadania partnerov pre svojich klientov.
 
Udalosti RENEXPO® SOUTH-EAST EUROPE 2015 sa zúčastní viac ako 90 spoločností, združení a univerzít z 12 krajín.

 

 Registrovať sa môžete na tejto adrese.

Pridať do Google Calendar