Styčná kancelária SR pre výskum a vývoj v Bruseli

ERA PORTÁL SLOVENSKO

Samit autonómnych vozidiel


Začiatok: 17. 09. 2020 00:00

Koniec: 18. 09. 2020 00:00

Typ podujatia: Konferencia
Medzinárodná online konferencia Autonomous Vehicles Summit sa zameriava na mobilitu, vrátane autonómnych vozidiel a podmienky, ich adopcie do prostredia miest a regiónov krajiny, inovácie v automobilovom priemysle, užívateľské aplikácie iných odvetví, aj s predstavením inovatívnych na Slovensku vyvinutých autonómnych vozidiel a sleduje trendy súčasnej digitálnej transformácie v kontexte. Summit bude zahŕňať vystúpenia špičkových rečníkov – odborníkov (zo Slovenska, ale aj zahraničných), virtuálne konferenčné panely okrúhleho stola s moderovanými panelovými diskusiami.

Extra výhodou účasti na virtuálnom samite autonómnych vozidiel je ihneď po plnej registrácii možnosť predstavenia sa a komunikovať s ďalšími účastníkmi cez digitálne nástroje, ktoré sú vytvorené v prostredí stránky podujatia. Ide o možnosť interaktívnej komunikácie s cieľom stimulovať networking.

Organizátori sa rozhodli podporiť možnosť a sprístupnenie účasti pre inovátorov – študentov, ktorí sú držiteľmi platnej karty ISIC a to symbolickou cenou 1.- EUR  za balíček účasti po celé dva dni konferencie.

Každý je vítaný, aby si rozšíril obzory v oblasti, ktorá sa nenávratne blíži, vrátane samospráv celého Slovenska a startupov.  Autonómne riadenie zmení všetko. Na podujatí budú predstavené okrem odporúčaní expertov aj mimoriadne technologicky a aplikačne zaujímavé novinky.

Navštívte dvojdňový (virtuálny) Samit autonómnych vozidiel a zistite, že autonómne vozidlá môžu predefinovať našu spoločnosť a poskytujú riešenia na situáciu s pandémiou ochorenia COVID-19 po celom svete.

Organizátor: J. C. Trade Bridge International s.r.o., Bratislava
Kontakt:  + 421-903447629
info@autonomousvehiclessummit.eu

Bližšie informácie: 
Oficiálna webová stránka podujatia 
FB page

Pridať do Google Calendar